psieEgo

Szkoła dla Ciebie i Twojego psa

Sesja jesienna egzaminów specjalności terenowej i gruzowiskowej PSP

Jerzy Herma
niedziela, 28 Październik 2018 20:49
Kalendarz

Jesienna sesja egzaminacyjna odbyła w fili Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Darek Dariusz Franek Franus z labradorem o imieniu Biszkopt uzyskał 23.października certyfikacje terenową klasy 0. Gratulacje ogromne dla zespołu! Są to kolejni absolwenci SAR DT psieEgo którzy zweryfikowali swoje umiejętności egzaminem Państwowej Straży Pożarnej. Na codzień Dariusz jest strażakiem ochotnikiem w OSP TOMICE i stażystą, kandydatem na zespół ratowniczy w GPR OSP KĘTY.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 25. październik  Piotr Pacyniak z posokowcem bawarskim o imieniu Fiona przystąpili pierwszy raz do egzaminów Państwowej Straży Pożarnej i uzyskali certyfikację gruzowiskową klasy 0, uprawniającą do przystąpienia do egzaminu gruzowiskowego klasy I.

2min 20sekund trwał egzamin specjalności terenowej klasy 0 Piotra z suką Fioną  – 27.październiak. Obie te certyfikacje nie uprawniają jeszcze do udziału w akcjach poszukiwawczo ratowniczych. Weryfikują umiejętności i dają możliwość do przystąpienia w ciągu najbliższego roku kalendarzowego do egzaminów klasy 1 specjalności odpowiednio terenowej i gruzowiskowej wg systemu Państwowej Straży Pożarnej. Gratulujemy Wam sowicie i cieszymy się razem z Wami ( Olu! Żono Piotra – kawał dobrej pracy! ) Piotr służy w Ochotniczej Straży Pożarnej w Kleczy koło Wadowic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od szczeniaka do ratownika w psieEgo – Piotr i Darek są to nasi absolwenci psiegoPrzedszkola i Search and Rescue Dog Training psieEgo. Gratulujemy i życzymy wytrwałości!

Radio Andrychów

Środa schodzi na psy

audycja radiowa w każdą srodę od 10:00
Link do audycji
Audycje archiwalne