psieEgo

Szkoła dla Ciebie i Twojego psa

psieEgo4x4 zaprasza :)

Jerzy Herma
wtorek, 27 lutego 2018 16:32
Kalendarz
psieEgo4x4 zaprasza :)

Ciepło Ci teraz? Mi też 
Zmarzłem dziś trochę bo byłem wsypać zboże do paśników. -11*C a w paśnikach wiatr hula. Śnieg zmarznięty, ciężko cokolwiek wygrzebać spod niego zwierzakom. Trzeba przy takiej zimie dwa razy odwiedzić zwierzęce stołówki w ciągu tygodnia. Mijałem rudel saren, bażanty przeleciały mi nad samochodem i zająć udawał, że mnie nie widzi jak jadę.
Nie jestem MYŚLIWYM, kultywuje tradycję Taty, który dokarmiał zwierzęta w lesie zimową porą. Od 20 lat jeżdżę w teren przez cały rok i nigdy jeszcze nie spotkałem tych wspaniałych ludzi, którzy tak zaciekle walczą z “myśliwymi”, “bliski ich sercu jest los dzikich zwierząt”… 700 hektarów/20lat i nie spotkałem, tym bardziej dziś przy -11*C i zadymie śnieżnej jakoś nie kwapią się przykuwać do drzew, karmić zwierzaków w lesie…

Ale jest plan! W najbliższy piątek 2.marca o 17:30 jeśli ma ktoś samochód terenowy i cokolwiek jeździł w terenie z załączonym napędem na cztery koła psieEgo 4×4 zaprasza na dokarmianie saren, zajęcy i bażantów podczas 7km trasy w urozmaiconym zimowym terenie. Wpisowe na wyprawę nie jest duże, trzeba zabrać (i tu do wyboru): 50 kg zboża (może być łuskana kukurydza), 20kg marchewki, 20kg jabłek, może być nawet suchy chleb. Startujemy o 17:30 z psieEgo. Dobrze by każdy z uczestników miał czołówkę, nie wszędzie dojedziemy z napędem na 4×4. Jak warunki nam pozwolą zimowe to zrobimy sobie kolację w lesie z ogniska i ciepłym napitkiem jeśli ogień będzie zamarzał to skończymy wyprawę przy kominku psieEgo.
P.s. nie świrujemy, nie kręcimy bączków.
Zapraszamy – w razie pytań i chęci uczestnictwa tel. 502 391 595

Radio Andrychów

Środa schodzi na psy

audycja radiowa w każdą srodę od 10:00
Link do audycji
Audycje archiwalne