psieEgo

Szkoła dla Ciebie i Twojego psa

Metoda szkolenia

Kalendarz

W Szkole Psiej Tresury psieEgo tak naprawdę uczymy właścicieli psów jak ma ćwiczyć z własnym psem, jak wspólnie żyć, zdobywać zaufanie.

Za zachowanie, które chcemy nagrodzić u psa wynagradzamy go – wzmacniamy pochwałą, smakołykami, zabawą czy pieszczotami.

Szkolenie na bazie zadowolenia psa zwiększa chęć do nauki i wzmacnia więź z właścicielem, który zapewnia mu rozrywkę zamiast nudy. Pies szczęśliwy pracuje z radością i chętniej współpracuje z przewodnikiem. Metoda ta wymaga od przewodnika myślenia i eliminowania sytuacji, które mogłyby zaburzyć stosunki człowiek – pies. Łatwiej jest karać psa niż zastanawiać się jak mogłem nie dopuścić do zaistniałej sytuacji.

Nauka komend i zachowań za pomocą pozytywnych wzmocnień motywuje psa do działania, jednak trwa o wiele dłużej niż metoda klasyczna, ponieważ wymaga cierpliwości i konsekwencji w pracy właściciela/przewodnika. Efekt pracy  budowany jest jednak na przyjaźni i współpracy człowiek-pies.

PsieEgo.pl – Szkoła Psiej Tresury zapewni Tobie i Twojemu psu  dużo satysfakcji i zazdrosnych spojrzeń sąsiadów. Dołącz do zadowolonych uczestników Szkoły Psiej Tresury – psieEgo.pl i spraw radość swojemu pupilowi – ZAPRASZAMY!

Nie stosuję żadnych środków przymusu typu kolczatki, obroże zaciskowe, obroże elektryczne!

Celem szkolenia jest zbudowanie i wzmocnienie wzajemnych relacji pomiędzy psem i jego właścicielem, sprawienie by pies częściej machał ogonem. Czas spędzony na zajęciach powinien być doświadczeniem wartościowym i przyjemnym.

Dla mnie jako tresera nie jest najważniejsze to, by pies kończąc kurs wykonywał na skinienie wszystkie komendy. Istotne dla mnie jest by jego właściciel umiał obserwować i przewidywać zachowania swojego psa, potrafił podejmować przemyślane decyzje, tym samym by stał się świadomym opiekunem i przewodnikiem swojego psa.

Fundacja Rozwoju Kynologii Ratowniczej

FUNDACJA ROZWOJU KYNOLOGII RATOWNICZEJ
ul. CENTRALNA 21 34-122 Wieprz

Nr konta:
12 8110 0000 2001 0048 3412 0001
w tytule "darowizna na cele statutowe"


Radio Andrychów

Środa schodzi na psy

audycja radiowa w każdą srodę od 10:00
Link do audycji
Audycje archiwalne