psieEgo

Szkoła dla Ciebie i Twojego psa

Marka psieEgo

Kalendarz

W przyszłym roku marka psieEgo obchodzić będzie 10 rocznicę powstania. Marka psieEgo to miejsce, ludzie, czworonogii, rozwój, realizowane projekty, to też loga, nazwa, slogany. To też trud utrzymania się na rynku, trud prowadzenia działalności gospodarczej. To mega dużo satysfakcji z pomocy w tworzeniu pięknych relacji człowieka z psem, dzielenia się z Wami wiedzą kynologiczną popartą ukończonymi studiami podyplomowymi i doświadczeniem.

Marka psieEgo…

Zwracam się z prośbą do wszystkich, którym bliska jest marka psieEgo o konsultowanie chęci wykorzystania nazwy marki. Nie firmujemy powstałych na portalach społecznościowych grup pod nazwą psieEgo swoją marką, tym bardziej jeśli nie mamy do nich dostępu. Wyjątkiem jest tutaj jedna powstała dotychczas grupa społecznościowa na fb nazwana “wataha psieEgo” do której dołączają miłośnicy wędrówek z psami.

Jeśli chcecie eksponować logo marki psieEgo na swoich samochodach, mamy dla Was do dyspozycji przygotowane naklejki, nie musicie i nie powinniście podrabiać grafiki, której właścicielem jest marka psieEgo.

Pamiętajcie proszę, że markę psieEgo współtworzycie Wy!, ale nie jest ona instytucją “non profit”, dlatego jeszcze raz prosimy o konsultowanie chęci korzystania z nazwy oraz grafiki.

Nie chcemy tracić czasu i cennej energii na weryfikację “rzeczy”, które dotyczą marki psieEgo i nie wiemy jako firma o ich istnieniu…
Wolimy naszą energię zainwestować w Was i Wasze czworonogi. Dlatego proszę jako właściciel marki psieEgo o konsultowanie przytaczanych wyżej sytuacji, aby już nigdy więcej nie odwracały naszej uwagi od rzeczy najważniejszych – czyli pracy nad Sobą i Waszym przyjacielem…

Wikipedia: “(…) Na markę składa się nie tylko nazwa czy logo, ale także elementy komunikacyjne, behawioralne i wizualne, które określają przedsiębiorstwo. Do elementów komunikacyjnych zaliczają się wszystkie elementy, które firma komunikuje, takie jak nazwa, slogan, fanpage na Facebooku czy inne treści. Do elementów behawioralnych zaliczyć można wszelkie zachowania przedsiębiorstwa wobec konsumenta, takie jak polityka zwrotów, zachowanie pracowników, obsługa klienta itp. Do elementów wizualnych zalicza się wszelkie elementy wizualne, w szczególności logo, kolorystyka, sposób rozmieszczania elementów, wygląd opakowań produktów, wygląd wszystkich elementów reklamowych.”

Fundacja Rozwoju Kynologii Ratowniczej

FUNDACJA ROZWOJU KYNOLOGII RATOWNICZEJ
ul. CENTRALNA 21 34-122 Wieprz

Nr konta:
12 8110 0000 2001 0048 3412 0001
w tytule "darowizna na cele statutowe"


Radio Andrychów

Środa schodzi na psy

audycja radiowa w każdą srodę od 10:00
Link do audycji
Audycje archiwalne