psieEgo

Szkoła dla Ciebie i Twojego psa

Lekcja indywidualna

Kalendarz

Lekcje indywidualne są idealnym sposobem by poznać podstawowe zasady nauki psa. Namawiam Was by z psem przyjechała cała ludzka rodzina, niejednokrotnie z jednym psem przyjeżdżają wszyscy domownicy 2-3 samochodami. Umawiamy się na spotkania indywidualne z tygodniowym wyprzedzeniem telefonicznie [502 391 595] . Ilość spotkań uzależniona jest od indywidualnych potrzeb właścicieli. W psieEgo nie musisz wykupywać dziesięciu lekcji z góry! Umawiamy się na jedno spotkanie, przyjeżdżacie – pracujemy – wracacie do domu – przepracowujecie zadanie domowe i jeśli będziecie potrzebować kolejnych porad to wówczas dzwonicie i umawiamy się na kolejne spotkanie.

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku od 10:00 do 18:00.  Sobota zarezerwowana jest na zajęcia grupowe. Spotkania indywidualne są idealnym miejscem dla osób które są na etapie chęci kupienia/adopcji psa, dla osób które stały się opiekunami szczeniaczka, dla osób posiadających dorosłe psy, dla osób posiadających psa z problemami zachowania. Na indywidualnych spotkaniach prowadzimy treningi wykonywania podstawowych komend, budowania relacji człowiek-pies, nauki poruszania się psa po przeszkodach, nauki pływania, nauki pracy poszukiwawczo-ratowniczej, nauki szukania poroży jeleni, nauki szukania grzybów jadalnych.

A ponadto uczymy:

 • zasad życia pod wspólnym dachem,
 • komunikacji z psem czyli psiej mowy,
 • zabawy z psem,
 • skupiania uwagi na właścicielu ,
 • chodzenie na luźnej smyczy,
 • wychodzenie na spacer,
 • chodzenie na smyczy przy nodze – komenda RÓWNAJ,
 • chodzenie bez smyczy przy nodze,
 • komendy: SIAD, WARUJ, STÓJ, DO MNIE, NOGA, NA MIEJSCE (werbalnie i niewerbalnie)
 • hartowanie komend SIAD, WARUJ, STÓJ, DO MNIE, NOGA
 • pozostawania w pozycji: SIAD, WARUJ, STÓJ na komendę ZOSTAŃ,
 • komendy:  ZOSTAW – ucząc niepodejmowania jedzenia i niepożądanych przedmiotów z ziemi,
 • elementów aportowania,

Zajęcia w psieEgo odbywają się “pod dachem”w ogrzewanej/klimatyzowanej wiacie szkoleniowej lub na zewnątrz w ogrodzonej przestrzeni. Ze względu na duże obłożenie spotkań indywidualnych i grupowych w psieEgo w bardzo wyjątkowych sytuacjach dojeżdżamy do klienta.

Szybkość opanowania komend przez psa  zależy od zaangażowania właściciela i ilości czasu poświęconego swojemu czworonogowi.

W filozofii psieEgo nie stosujemy metod awersyjnych do nauki wspólnego życia człowieka z psem.
NIE UŻYWAMY kolczatek, obroży zaciskowych, obroży pół zaciskowych, obroży elektronicznych/elektrycznych, kantarków, nie bijemy psów.

Żywimy nadzieję, że znowelizowany kodeks karny pociągnie za sobą lawinę pozwów o znęcaniu się nad psami w stosunku do “treserów” którzy zadają ból i cierpienie czworonogom nieświadomych właścicieli. Kynologia staję się bardzo zaawansowaną nauką o behawiorze psów, odkrywając normalne-ludzkie metody nauki psa przez swojego opiekuna.

Jeśli niestety trafiliście na “specjalistę” wykorzystującego metody awersyjne do pracy z psem i chcecie spróbować metod nowoczesnej kynologii to pomożemy Wam. Dodatkowo jeśli zostawicie nam “średniowieczne akcesoria tortur” – kolczatkę, dławik, obroże elektroniczną – to otrzymacie upust w lekcji lub w zakupach w Sklepie psieEgo.

psieEgo… i życie schodzi na psy!

Zapraszam,

jurek herma   [o mnie]
zoopsycholog
trener przewodników psów
mł. instruktor przewodników psów ratowniczych

tel. 502 391 595

Fundacja Rozwoju Kynologii Ratowniczej

FUNDACJA ROZWOJU KYNOLOGII RATOWNICZEJ
ul. CENTRALNA 21 34-122 Wieprz

Nr konta:
12 8110 0000 2001 0048 3412 0001
w tytule "darowizna na cele statutowe"


Radio Andrychów

Środa schodzi na psy

audycja radiowa w każdą srodę od 10:00
Link do audycji
Audycje archiwalne